Bugun...
SON DAKİKA

Eşcinselliğin Kitabının Yazarı MEBin Onayıyla Okullarda Çocuklarımıza Yoga Eğitimi Verecek!

Kısa bir süre önce Okullarda Cinsiyeti bozma ve aileyi tahrip etme projesi olarak nitelenen Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği (ETCEP) projesinden sonra şimdi de yoga projesi devreye sokuldu.
facebook-paylas
 Tarih: 15-02-2019 11:08:28  -   Güncelleme: 15-02-2019 11:57:28

Eşcinselliğin Kitabının Yazarı MEBin Onayıyla Okullarda Çocuklarımıza Yoga Eğitimi Verecek!


Kısa bir süre önce Okullarda Cinsiyeti bozma ve aileyi tahrip etme projesi olarak nitelenen Eğitimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği (ETCEP) projesinden sonra şimdi de yoga projesi devreye sokuldu. 162 bölgede pilot uygulaması yapılan ve bir süre sonra da türkiye geneline yayılıp derslerde uygulanması planlanan fakat hem dinî hem de örfî değerlerimize aykırı olan Eğitimde Cinsiyet Eşitliği Projesi, sosyal medyada gelen büyük tepkiler üzerine iptal edilmişti.

 

ÇOCUKLARIMIZ EŞCINSELLIĞİN İŞLENDİĞİ KİTABIN YAZARINA TESLİM!

ETCEP tam bitti derken şimdi de Türbanlı bir kızın eşcinselliğe yöneldiğini konu alan Romanın yazarı Ece Vahapoğlu MEB'in onayıyla okullarda çocuklarımıza farklı bir dinî ibadet ritüeli olan Yoga dersi verecek ve çocuklarımıza kendi değerlerimiz değil putperest inanışların değerleri aşılanacak!
Bu yanlıştan da bir an evvel dönülmelidir ve artık çocuklarımıza kendi değerlerimizi aşılayacak ders formatına dönüş yapılmalıdır.

 

TİME ANALİZ OLARAK KONUYU YAKINDAN TAKİP EDIYORUZ

Time Analiz ekibi olarak bizler bu konuyu yakından takip ediyor, sosyal medyada ve farklı mecralarda duyarlılık oluşturup yapılan hatalardan vazgeçilmesi yönünde çalışmalar yapmaktaydık ve hala da gayret ediyoruz. 

Ve bu yanlıştan bir an evvel dönülmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.

Zira huzur bizatihi İslâm'ın kendisidir, Yogada değil!

  Bu haber 780 defa okunmuştur.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HABER ARA
YUKARI YUKARI