Isı Yalıtım Malzemeleri Seçimi

Isı Yalıtım Malzemeleri Seçimi

Isı yalıtım malzemeleri kendi içerisinde türlere ayrılan yurt içi ve yurt dışından kullanılan ürünlerle temin edilmektedir. Profesyonel uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Isı yalıtım malzemeleri kullanılırken detaylı bir analize göre nelerden faydalanılacağı tespit edilmektedir. Cam köpüğü fenol köpüğü gibi birçok detay malzeme güvenli şekilde hazırlanmaktadır. Reflektif yapıya sahip izolasyon ve lifli yapıya sahip ısı yalıtım malzemeleri bu sistemlerde son derece önemlidir.

Yoğunlaştırılmış Dış Cephe

Dış cephe giydirme süreçlerinde serbest hava kanallarına göre lif sisteminin en yüksek verimi sağlanmaktadır. Kanal genişliği azalırken kontrol sağlanmakta ve direnç de oluşmaktadır. Adedi ve yoğunlukları değişken yapıdaki malzemelerde ısı aktarım miktarının azalması amaçlanmaktadır. Aktarımı azaltırken kontrol dışı durumlardan da sakınılmaktadır.

İzolasyon Köpük Fiyatları

Yalıtım levhası olarak hangi malzeme seçileceği teknik detay gerektirmektedir. Köpük fiyatları çatı izolasyon mantolama yöntemindeki miktara göre değişecektir. Yalıtım ne kadar büyük alana olacaksa elde edilecek sonuç da değişecektir.

Hücreli Yapıya Sahip İzolasyon Malzemeleri

Mekanik hasara karşı direnci bakımından izolasyon malzemeleri ısı aktarımını minimum düzeyde sürdürür. Hücresel yapının bu açıdan etkisi son derece yüksektir. Isı yalıtım malzemeleri çeşitlerinde her ihtiyaca odaklanılarak sonuçlar hazırlanmaktadır. Dış cephe ısı yalıtım sistemlerinden maksimum düzeyde faydalanmak üzere cephe giydirme vs. ürünlerinden faydalanılmaktadır.

Dekoratif iç cepheler strafor duvar paneli ürünleriyle bir arada değerlendirilmektedir. Bina ısı yalıtımı görsellerinin dekorasyonunda maksimum sanatsal ürünler değerlendirilmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sigara Bıraktıran Etkisi ile IQOS Modelleri

Sigara Bıraktıran Etkisi ile IQOS Modelleri

Profesyonel Söve Uygulamaları Metpor’da

Profesyonel Söve Uygulamaları Metpor’da

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Avantajını Kaçırmayın

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Avantajını Kaçırmayın

Dış Cephe  Kaplamada Modern Tasarımlar

Dış Cephe Kaplamada Modern Tasarımlar

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir