Pubg Hileleri

Pubg Hileleri

Pubg hileleri PUBG’nin erken piyasaya çıkması, tüm dünyada milyonlarca hayran kazanmasına neden oldu.

Pubg mobile hileleri diğer çok oyunculu oyunlar gibi PUBG de başlangıcından itibaren çeşitli hileler ve hack’ler tarafından istila edilmiştir; Bununla birlikte, geliştiricileri, bugün hala tespit edilmemiş birçok hile olduğundan, bu hacklerden etkilenen oyuncular için oyun alanını minimum başarı ile düzleştirmek için sıkı bir dikkat gösterdi. PUBG’den hoşlanıyorsanız, yeni Rust tüyolarımıza göz atmayı unutmayın.

Popüler PUBG Hack’leri ve Hileleri

Cs go hileleri son zamanlarda sıkça görülen yeni bir hile türü için haberlerde yer aldı. Popüler YouTuber Dr Disrespect kısa süre önce bilinmeyen bir aktör tarafından haksız yere öldürüldü ve bu, dolandırıcıların bu platformda aktif olduğu birçok vakadan sadece biri. Milyonlarca yasak, onları karanlık uygulamalarından caydırmak için çok az şey yaptı, çünkü bu günlerde çevrimiçi olarak herhangi bir hack ve hile sıkıntısı yok gibi görünüyor! En sevdiğiniz oyunları çevrimdışı oynarken veya dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla canlı akış etkinlikleri sırasında güvende kalabilmeniz için burada bazı popüler oyunlara göz atacağız! Dünyanın en iyi hilelerinden bazılarını sunuyoruz, lütfen Warzone hilelerimize göz atın.

PUGB Hackleri Kullanarak Tespit Edilebilir miyim?

Dünyada hiçbir hack %100 tespit edilemez değildir, bu nedenle herhangi bir Playerunknown’s Battlegrounds hackini kullanırken tespit edilebilirsiniz. Neyse ki, 15 yılı aşkın bir anti-hile deneyimimiz var ve tüm kullanıcılar için tespit/yasaklanma oranımız %2’nin altında. Şu anda sitedeki en popüler ürünümüz, oynanabilecek en yeni oyunlardan biri olduğu için PUBG mobil hileleridir. PUBG’yi seviyorsanız veya yasaklanmadan hile yapmanın güvenli bir yolunu arıyorsanız, bu oyun en iyi bahsiniz olmalı! Diğer bilgisayar korsanlığı ürünlerinin yaptığı gibi hız hilelerini dahil etmiyoruz, ancak yakalanmaktan kaçınmamıza yardımcı oluyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Oyunları Hileler ile Geçmek

Oyunları Hileler ile Geçmek

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir