Beş Yıldızlı Otel Bursa

Beş Yıldızlı Otel Bursa

Doğal ve tarihi dokusuyla Bursa ilimiz her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Beş yıldızlı otel Bursa konsepti ile turistlerin birçoğunu biz ağırlıyoruz.

Otel Bursa sıralamasında ilk sıralarda yer almamızın sebeplerinden birisi, misafirlerimizin konforuna verdiğimiz önemdir. Ayrıca gelişmiş sanayisi ile ticaret merkezi olarak da anılan şehrin en müstesna mevkiinde bulunuyoruz. Bu sayede hem gezi turizmi hem de iş amaçlı olarak Bursa’ya gelen ziyaretçileri ağırlıyoruz. Hepsi birbirinden rahat ve konforlu dizayn edilmiş odalarımızı lütfen inceleyin.

Lüks Bursa Otelleri

Otelimiz bünyesinde bulunan havuz, hamam ve sauna sayesinde hem dinlenir hem de şifa bulursunuz. Kapsamlı olarak düşünülmüş bazı oda konseptlerimizde dahili hamam da mevcuttur. Corner delüxe room da konaklayan misafirlerimiz kendine ait hamam ile günün yorgunluğunu atarlar. Bursa spa otelleri arasında bulunan tesisimizde genel kullanıma açık SPA merkezimiz de vardır.

Bursa’da Kalınacak En Lüks Otel

Bursa’da konaklamak için lüks otel arıyorsanız mutlaka Almira Otel ile iletişime geçiniz. Müşterileri için her şeyin düşünüldüğü otelimizde hayal ettiğinizden fazlasını bulacaksınız. İki ayrı yatak odasından oluşan connect room odamız yaklaşık 60 M2 den oluşuyor.

Ailenizle hoş bir tatil geçirmek isterseniz, tam size göre diyebiliriz. Hem bahçe hem de şehir manzarasına sahip bu odalarımızda tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Huzur içerisinde kalacağınız Bursa otel konusunda size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Misafir Banyosu

Misafir Banyosu

En Yeni Cami Halısı Modelleri

En Yeni Cami Halısı Modelleri

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Web Sitemizden Tanıtım Yazısı Almak İster Misiniz?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir