Sigara Bıraktıran Etkisi ile IQOS Modelleri

Sigara Bıraktıran Etkisi ile IQOS Modelleri

İlk kullanıldığı andan itibaren sigarayı bırakmak isteyen kişiler üzerinde büyük bir etki bırakan iqos elektronik sigara ürünleri, akciğerlerde zift barındırmayan üstün özellikler barındırıyor.

Sigara bırakmak isteyen kişiler üzerinde yüzde 70’in üzerinde bir etkiye sahip olan e-sigara koleksiyonunun şık tasarımı ve modern ısıtma teknolojisi olarak yer alan sayısız faydası bulunan cihazlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kolay Kullanım ve Şık Tasarım

2021 yılında tasarlanan iqos iluma modeli, temizlik gerektirmeyen bıçaksız tasarımı ile kullanıcıları kolaylık sağlıyor. 3 saate kadar dayanan şarj süresi ile kesintisiz olarak 2 defa Ilume ve Prime modellerini kullanabilirsiniz. Isıtmayı otomatik olarak başlatan modern teknoloji sistemi ve Smart Core ısıtma teknolojisi ile dijital çağa uyum sağlayan üstün özellikler sunuyor. Hafıza belleğine benzeyen görünümü ve kullanıcıları memnun eden şık tasarımı ile oldukça şık ve işlevsel bir kullanım avantajı sağlıyor.

Dikkat Çeken Teknolojik Özellikler

Yoğun tütün hissi ile birbirinden farklı aroma seçenekleri sunan Iquos’un elektronik sigara ürünleri gerek yoğun gerekse hafif içimden hoşlananlar için farklı bir alternatif oluşturuyor. Tütün buharlaştırıcı olarak tütün yapraklarını yakmadan ısıtan üstün teknolojisi ile dikkat çeken elektronik sigara portföyü, kullanıcıların nikotin ihtiyacını tamamen tütünden karşılıyor. Kimyasal bir nikotin bulundurmayan ve çevreye duman salgılamayan elektronik sigaralar, kısa süre içinde tütün yapraklarını ezmeden ve yakmadan ısıtıyor ve minimum 2 seferde kullanma imkânı sağlıyor.

Hızlı Kargo ve Süresiz İletişim

Firmamızın elektronik sigara kullananlar için sunmuş olduğu modeller arasında tercih ettiğiniz ürün kısa süre içinde kargolanarak adresinize kadar teslim ediliyor. Elektronik sigara ürünleri tarafınıza teslim edildikten sonra yaşayabileceğiniz her türlü problem için sizlere yardımcı oluyoruz. Alışverişi tamamladıktan sonra veya ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sürekli iletişim ve hızlı kargo avantajı sunan ıqos sigara ürünlerine ulaşmak için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Profesyonel Söve Uygulamaları Metpor’da

Profesyonel Söve Uygulamaları Metpor’da

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Avantajını Kaçırmayın

Profesyonel Mutfak Ekipmanları Avantajını Kaçırmayın

Dış Cephe  Kaplamada Modern Tasarımlar

Dış Cephe Kaplamada Modern Tasarımlar

Kış Lastiği Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kış Lastiği Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir